Bez kategorii/blogowanie

12 komentarzy do “most

 1. Istnieje możliwość zsynchronizowania komentarzy z publicznego forum z tymi z prywatnych blogów? Chodzi mi o to, że jeśli ktoś napisze na wspólnym komentarz, on mi się pojawi też na moim blogu i odwrotnie?

 2. @cogito:

  to bardzo miłe, jeszcze nie jestem…

  mam rozrysowane.
  będę musiał napisać i znaleźć sposób zamontowania w kanałach dostępnych na waszych blogach.
  🙂

 3. @Nohood
  Witaj ,mam nadzieję ,że tą drogą dotrze :

  Ryzyko Gospodarza -Gospodarz Ryzyka
  Z natury jestem wzrokowcem i staram się rozdzielać przyczynę od skutków a pisanie to tworzenie wirtualnego bytu i nie jest moją mocną stroną .
  Patrząc ns24 mam wrażenie jakie odnosi się oglądając Alternatywy4 . Wszyscy meblują swoje mieszkanka , jedni cichutko inni dzielą się dylematami gdzie powiesić zdjęcie rodzinne , pamiątkę wakacyjną albo święty obrazek ,mając sentyment do starego umeblowania i nie wtym problem ,mieszkanie jest własne i wara postronnym , ale korytarz i otoczenie pozostało na głowie gospodarza ,taki nie mój problem zamieszkujących .
  Demokracja jest demokracją ,ale racja musi być Gospodarza inaczej będzie haos i brak wzajemnej komunikacji w terenie (pozornie) niczyim, potrzebny Wilchelmi aby nadać ramy ogólnych zasad federacji .
  moje propozycje :

  „Tablica ogłoszeń” gospodarza jako stała pozycja w popularnych notkach (nazwa miejsca) do komunikacji Gospodarza/administratora .Prawo zmiany treści / dopis jest jego wyłącznym atrybutem temat komentarze tylko za i przeciw + dwa polemiczne , zamknięcie dyskusji w określonym terminie lub wpisem Gospodarza.(np jakie kategorie blogów).
  Temat na tablicę – po określeniu kategorii każda notka winna posiadać przydział nadany przez autora jako warunek przyjęcia na stronę. (dzisiaj większość jest bez kategorii) Gospodarz ma prawo cofnąć taką notkę autorowi jeżeli spełnia wymogi innej kategorii .
  Temat na tablicę uprasza się blogujących w tematch spraw organizacyjno technicznych o umieszczanie komentarzy wyłącznie po notkę stała Nasz salon .

  Notka o Nasz salon .. jako stała pozycja w popularnych notkach z funkcją główną komunikacji autorów z Gospodarzem (dzisiaj tematy propozycji rodzą się w dyskusjach pod notkami odległymi tematycznie i są de fcto pisane na Berdyczów bo nie wyobrażam sobie Gospodarza czytającego wszystkie komenty w dyskusjach aby te treści wyłowić) Gorzej nawet jak doczyta to nie wiadomo gdzie prowadzić dysputę i jaki ma stosunek do tematu .Dyskusja powinna zawierać stosunek do treści a nie komentujących .

  Do strony .org i wordpres lista wpisów rozwinięta do 30 poz , aktualnych komentarzy co najmniej 40 ostatnich oraz te dwa stałe elementy na etapie organizacyjnym .

  tyle na razie i przepraszam ,że wchodzę w paradę.

 4. @generalrokurota

  miękko. będziecie mieli możliwość publikacji i tu i tam.
  po prostu z nohooda nie będę wysyłał zaproszeń.
  generalnie zależy mi na kierowaniu dyskusji pod waszymi notkami na wasze prywatne blogi..
  na portalu będziemy mieli fora tematyczne i strumyk reblogowanych notek..

 5. @Nohood
  popatrz na mój ostatni wpis na O Naszym salonie , może ma jakiś sens

 6. Do wszystkich.Info dla blogerów na wordpress.com Ten kanał rss z komentarzami z Matki czy też naszsalon24.org, wpisać po prawej stronie, na każdym blogu.Gdzie?
  1.Wejść do „wygląd”
  2.Na 3 miejscu jest „widget””.Wejście.
  3.Po lewej stronie jest zakładka rss.Przekazać zakładkę do prawej strony lub tam gdzie są widgety.
  4.Wpisać https://nohood.wordpress.com/comments/feed/.Następnie „zapisać”
  To jest kanał komentarzy „Z matki”.
  Decyzja należy do nohooda.Wordpress.com ma gotowe widgety ale w ograniczonym wymiarze.Skrypty można tylko instalować w wersji komercyjnej ale poprzez kody javascript można w „zakładce” widget „tekst” dodać wszystko co się dzieje na Matce i odwrotnie.

  W ramach Federeacji proponuję zapraszać blogerów,którzy mogę się automatycznie zapisać jako autorzy.Czekanie na zaproszenie,na email,sprawdzanie itd.zabiera czas.
  Ważne aby nie było autorów piszących po angielsku i botów,którzy wysyłają z podejrzanych email ałe są małe ,do 45 kb skrypciki.

  Proponuję zapraszać ….portale ,jak mają ochotę na współpracę,w ramach łączenia Polaków i Polonii.Nie czekać.Działać.Adresy są w internecie a email zbiorowa.

  Skrypt „WP discuz”(„2 MB w ZIP) dla komentarzy jaki zainstalował Nohood ma możliwości w editorze na większą czcionkę w kolorze czarnym.Komentarze,na handy sorry telefonie komórkowym są czytelne.A że system jest oparty na Ajax,korzystają z tego systemu nawet koncerny(w Polsce).Gratuluję.
  Pozdrawiam.Sukcesów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s